Soumrak na rybníce olej na plátně, 101 x 151 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, v pravé horní části protrženo cca 2 cm, krakeláž, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Paseční kytice olej na plátně, 65, 5 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, na zadní straně ověření od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen