Číslo položky: 8675
Poslední dražitel: 9774

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Plachetnice
olej na plátně, 52 x 73 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:30:00
Číslo položky: 8733
Poslední dražitel: 9844

Mudroch Bedřich (1898 - 1962)

Stráně v zimě
olej na kartonu, 35 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8677
Poslední dražitel: 9816

Augusta A.

Na Uhelném trhu
olej na plátně, 38 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:20:00
Číslo položky: 8696
Poslední dražitel: 9934

Horváth J.

Pradleny
olej na plátně, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8642
Poslední dražitel: 9891

Říha Vít (1886 - ?)

Soumrak na rybníce
olej na plátně, 101 x 151 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, v pravé horní části protrženo cca 2 cm, krakeláž, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:15:00
Číslo položky: 8657
Poslední dražitel: 9549

Paseční kytice
olej na plátně, 65, 5 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, na zadní straně ověření od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8694
Poslední dražitel: 9135

Konopa Rudolf (1864 - 1938)

Modlitba
olej na plátně, 74 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8715
Poslední dražitel: 9942

olej na překližce, 53 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8722
Poslední dražitel: 9948

Nesignováno

Pijáci
olej na dřevě, 23 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:10:00
Číslo položky: 8686
Poslední dražitel: 9922

Svobodová - Alšová Maryna (1882 - 1973)

olej na překližce, 58 x 77 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy vymytá malba, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:00:00