Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8662
Poslední dražitel: 9975

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 50 x 38 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:20:00
Číslo položky: 8665
Poslední dražitel: 9907

Nesignováno

Romantická krajina s vodopádem
olej na plátně, 52 x 41, 5 cm, ovál, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8622
Poslední dražitel: 9960

Suchý Vladimír (* 1923)

Akt
kombinovaná technika na desce, 77 x 61, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1972 ?
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:15:00
Číslo položky: 8727
Poslední dražitel: 10020

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Snopy
olej na překližce, 20 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka místy naprasklá, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:10:00
Číslo položky: 8729
Poslední dražitel: 10037

Soukup

Makové pole
olej na kartonu, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8623
Poslední dražitel: 9877

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Náves v Rohozné
olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:05:00
Číslo položky: 8624
Poslední dražitel: 8715

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Bělorodská dolina ve Vysokých Tatrách
olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8638
Poslední dražitel: 9958

Gymnázium v Kroměříži
suchá jehla, 13, 5 x 39, 5 cm, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8692
Poslední dražitel: 7598

Na Jizeře u Turnova
olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1940, zezadu potvrzení od autora
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8637
Poslední dražitel: 7713

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:00:00