Číslo položky: 8777
Poslední dražitel: 9193

Statek v Lásenicích
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1930 Lásenice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  22:30:00
Číslo položky: 8629
Poslední dražitel: 9601

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Postava
olej na sololitu, 15 x 11 cm, signováno LD, datováno 1984, zezadu přípis autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  22:15:00
Číslo položky: 8788
Poslední dražitel: 8301

Jiroudek František (1914 - 1991)

Herečky v šatně
olej na plátně, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 250 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  22:05:00
Číslo položky: 8630
Poslední dražitel: 9339

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na sololitu, 11 x 15 cm, signováno LD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  22:00:00
Číslo položky: 8632
Poslední dražitel: 9825

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Fragmenty
olej na sololitu, 35 x 25 cm, signováno tužkou PD, zezadu přípis autora, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8656
Poslední dražitel: 9102

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Námořník s mořskou pannou
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, nesignováno, 2. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8667
Poslední dražitel: 9568

Chagall Marc (1887 - 1985)

Jeremiáš
barevná litografie, 34, 5 x 25, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signatura tužkou pravděpodobně pod paspartou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8702
Poslední dražitel: 10012

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívka z Hanácka
olej na kartonu, 66 x 51 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:55:00
Číslo položky: 8778
Poslední dražitel: 8084

Cesta k lesu, Lásenice
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8785
Poslední dražitel: 9912

Nečitelně signováno

Venkovské chalupy
olej na kartonu, 43, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč