Číslo položky: 8803
Poslední dražitel: 10022

Cybis Jan (1897 - 1972)

Květinové zátiší
olej na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  22:00:00
Číslo položky: 8807
Poslední dražitel: 10092

Vorel Josef (1897 - ?)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno zvlněno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8802
Poslední dražitel: 10004

Nečitelně signováno

Sv. Barbora
olej na kartonu, 24 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:50:00
Číslo položky: 8761
Poslední dražitel: 10097

olej na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:45:00
Číslo položky: 8801
Poslední dražitel: 9687

Lexa Rudolf (1915 - 2003)

olej na kartonu, 34 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8759
Poslední dražitel: 10061

Špillar Karel (1871 - 1939)

Ležící dívčí akt
pastel na kartonu, 33, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:40:00
Číslo položky: 8798
Poslední dražitel: 10034

Pecháček Miloslav (1923 - 1993)

Růže
olej na plátně, 69 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8757
Poslední dražitel: 10043

Plaček Jan B. (1890 - 1980)

Polní kytice
olej na překližce, 74, 5 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:35:00
Číslo položky: 8769
Poslední dražitel: 10051

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zátiší květin
olej na plátně, 60 x 73 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8791
Poslední dražitel: 10067

Hron František Karel (1874 - 1928)

Rozkvetlé jabloně
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč