Lesní zátiší olej na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933,
OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Ležící dívčí akt pastel na kartonu, 33, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století,
Zátiší květin olej na plátně, 60 x 73 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"