9 300 000 Kč

Číslo položky: 8772
Poslední dražitel: 9539

Nesignováno

olej na plátně, 51, 5 x 39, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:25:00
Číslo položky: 8762
Poslední dražitel: 9312

Tůňka
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:20:00
Číslo položky: 8747
Poslední dražitel: 9172

Monogram

Dřevaři
olej na plátně, 68 x 55, 5 cm, rámováno, malba silně poškozena, krakeláž, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:15:00
Číslo položky: 8748
Poslední dražitel: 8358

Zima na venkově
kombinovaná technika na kartonu, 32 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8773
Poslední dražitel: 10068

Nesignováno

Zámecké schody
olej na plátně, 61 x 45 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8760
Poslední dražitel: 9367

olej plátno na kartonu, 41 x 53, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1934, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:10:00
Číslo položky: 8752
Poslední dražitel: 9889

Vojáček František (1893 - 1942)

Růžový akt
kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:05:00
Číslo položky: 8756
Poslední dražitel: 8175

Mlýnická dolina z Vysokých tater
olej na kartonu, 40, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8764
Poslední dražitel: 10103

Nesignováno

Bitva
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:50:00
Číslo položky: 8703
Poslední dražitel: 9968

Plachetnice
olej na plátně, 16, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:35:00