Číslo položky: 8716
Poslední dražitel: 9943

kombinovaná technika na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:00:00
Číslo položky: 8717
Poslední dražitel: 9944

Zamazal Josef (1899 - 1971)

Pohled na Petrov v zimě
olej na plátně, 46 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:55:00
Číslo položky: 8720
Poslední dražitel: 8945

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Hlava dívky
litografie, 29 x 19 cm, rámováno, rám silně poškozen, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8647
Poslední dražitel: 9795

Tomič R.

Motiv z Orientu
olej na plátně, 44 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:50:00
Číslo položky: 8676
Poslední dražitel: 10000

Soukup

Makové pole
olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8683
Poslední dražitel: 9579

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Pod Karlovým mostem
olej na kartonu, 22, 5 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8684
Poslední dražitel: 9581

Ve městě
olej na kartonu, 27 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8718
Poslední dražitel: 9945

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Portrét muže
kombinovaná technika na papíře, 16 x 13 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8679
Poslední dražitel: 8014

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

Mutiněveský rybník
olej na plátně, 32 x 67, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:45:00
Číslo položky: 8682
Poslední dražitel: 9475

Horn Julius (1900 - ?)

olej na plátně, 35, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč