Na kraji lesa olej na plátně, 120 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na plátně, 72, 5 x 54, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Červnový den olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu potvrzení o pravosti od autora, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vesnice olej na plátně, 81 x 116 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1935, zezadu razítko z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na plátně, 64, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, malba místy odpadá, nutno restaurovat, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzim na Vysočině olej na plátně, 45 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Májová neděle na Hradčanech olej na kartonu, 76 x 111 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, vlevo dole přípis autora, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U Zlatohorského rybníka olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu přípis autora, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen