Číslo položky: 8797
Poslední dražitel: 10126

Lesní interiér
grafika, 62 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:35:00
Číslo položky: 8813
Poslední dražitel: 9931

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Město
kombinovaná technika na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno tužkou PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8810
Poslední dražitel: 10133

Nečitelně signováno

Ležící dívčí akt
olej plátno na kartonu, 27, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečietlně signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:30:00
Číslo položky: 8730
Poslední dražitel: 10079

Přímořská krajina
olej na kartonu, 23, 5 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:20:00
Číslo položky: 8814
Poslední dražitel: 10031

Nečitelně signováno

Ulice
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PH, datováno 1988
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8820
Poslední dražitel: 9959

Effel Jean (1908 - 1982)

Stvoření člověka
16 kusů serigrafií, mírně poškozeno, volně loženo, 33 x 24 cm, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:10:00
Číslo položky: 8809
Poslední dražitel: 10135

Škrabánek František (1901 - 1971)

Chalupy Chvalkov
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:05:00
Číslo položky: 8792
Poslední dražitel: 10085

Oplt Oldřich (1919 - 2001)

Trosky
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1999
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  23:00:00
Číslo položky: 8793
Poslední dražitel: 10085

Oplt Oldřich (1919 - 2001)

Kozákov
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  22:55:00
Číslo položky: 8806
Poslední dražitel: 10095

Nečitelně signováno

Partie z okolí Třebechovic
olej na kartonu, 18 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  22:05:00