9 300 000 Kč

Číslo položky: 8730
Poslední dražitel: 10079

Přímořská krajina
olej na kartonu, 23, 5 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:20:00
Číslo položky: 8792
Poslední dražitel: 10085

Oplt Oldřich (1919 - 2001)

Trosky
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1999
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  23:00:00
Číslo položky: 8806
Poslední dražitel: 10095

Nečitelně signováno

Partie z okolí Třebechovic
olej na kartonu, 18 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  22:05:00
Číslo položky: 8803
Poslední dražitel: 10022

Cybis Jan (1897 - 1972)

Květinové zátiší
olej na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  22:00:00
Číslo položky: 8761
Poslední dražitel: 10097

olej na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:45:00
Číslo položky: 8759
Poslední dražitel: 10061

Špillar Karel (1871 - 1939)

Ležící dívčí akt
pastel na kartonu, 33, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:40:00
Číslo položky: 8798
Poslední dražitel: 10034

Pecháček Miloslav (1923 - 1993)

Růže
olej na plátně, 69 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8757
Poslední dražitel: 10043

Plaček Jan B. (1890 - 1980)

Polní kytice
olej na překližce, 74, 5 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:35:00
Číslo položky: 8769
Poslední dražitel: 10051

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zátiší květin
olej na plátně, 60 x 73 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8758
Poslední dražitel: 10099

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Zima na Vysočině
kombinovaná technika na kartonu, 40, 5 x 61 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1969, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:25:00