Číslo položky: 8661
Poslední dražitel: 9922

Krenn Edmund (1846 - 1902)

Motiv z Německa
kombinovaná technika na papíře, 38, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, datováno 1886
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:15:00
Číslo položky: 8660
Poslední dražitel: 9904

Hájek Otakar (1887 - ?)

Želivský klášter
olej na plátně, 64 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:10:00
Číslo položky: 8711
Poslední dražitel: 9939

Dietrich Franz Xaver (1882 - 1962)

Dívka v klobouku
olej na kartonu, 34 x 23, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8712
Poslední dražitel: 9941

Hohaus Viktor (1890 - ?)

Rozkvetlý sad
olej na kartonu, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8628
Poslední dražitel: 9881

Moře
olej na kartonu, 40 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:05:00
Číslo položky: 8659
Poslední dražitel: 9903

Nečitelně signováno

U vody
olej na kartonu, 32, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8658
Poslední dražitel: 9902

Nesignováno

olej na kartonu, 52 x 41 cm, ovál, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na dvou místech protrženo cca 1 mm, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:00:00
Číslo položky: 8704
Poslední dražitel: 9855

David Jiří (* 1956)

Koně
olej na plátně, 100 x 206 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století Prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Ostravě
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  23:30:00
Číslo položky: 8780
Poslední dražitel: 9196

Za humny
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  22:40:00
Číslo položky: 8639
Poslední dražitel: 8625

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Žena se džbánem
olej na plátně, 81,5 x 66 cm,rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu štítek z výstavy Dům umění v Hodoníně, z roku 1965, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  22:35:00