Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 8620
Poslední dražitel: 8385

olej na plátně, 64, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno LH, datováno 1910, přiložena dobová pohlednice, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:20:00
Číslo položky: 8609
Poslední dražitel: 9775

Drtikol František (1883 - 1961)

Topoly
olej na sololitu, 18, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, 5/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:15:00
Číslo položky: 8619
Poslední dražitel: 9465

olej na plátně, 30, 5 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8612
Poslední dražitel: 9870

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Sběr brambor
olej plátno na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno PD, nečitelně datováno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:10:00
Číslo položky: 8618
Poslední dražitel: 9802

olej na kartonu, 27, 5 x 38, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1949, 6/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8611
Poslední dražitel: 9019

Chadima Jiří (* 1923)

tempera na sololitu, 55 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

do květnové aukce 2018