Číslo položky: 8680
Poslední dražitel: 9819

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 22 x 29, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:40:00
Číslo položky: 8671
Poslední dražitel: 9911

Max František (1895 - 1969)

Vesnice
olej na kartonu, 46, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:30:00
Číslo položky: 8672
Poslední dražitel: 9121

Max František (1895 - 1969)

Pražská ulička
kombinovaná technika na papíře, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8674
Poslední dražitel: 9914

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej na plátně, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8714
Poslední dražitel: 10011

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Vřesoviště
olej na lepence, 23 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8645
Poslední dražitel: 9889

Michal Rastislav (* 1936)

Z Paříže
olej na plátně, 38 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem M. PD, zezadu štítek autora, datováno 1977
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:25:00
Číslo položky: 8670
Poslední dražitel: 9812

Max František (1895 - 1969)

olej na kartonu, 49, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8713
Poslední dražitel: 10026

Krátký

Venkovské děvče
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8627
Poslední dražitel: 9880

Bělský František V. (1884 - 1968)

Kopretiny
olej na plátně, 84 x 112 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:15:00
Číslo položky: 8644
Poslední dražitel: 9870

Ptáček Josef (1891 - ?)

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč