Číslo položky: 8795
Poslední dražitel: 8506

Glückselig Josef (1908 - ?)

U rybníka Vítka
olej na plátně, 33 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v pravé dolní části protrženo cca 2 cm, datováno 1955
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:35:00
Číslo položky: 8758
Poslední dražitel: 10099

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Zima na Vysočině
kombinovaná technika na kartonu, 40, 5 x 61 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1969, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:25:00
Číslo položky: 8772
Poslední dražitel: 9539

Nesignováno

olej na plátně, 51, 5 x 39, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8790
Poslední dražitel: 10122

Neumann Emil (1842-1903)

Krajina s povozem
olej na plátně, 55 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8762
Poslední dražitel: 9312

Tůňka
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:20:00
Číslo položky: 8747
Poslední dražitel: 9172

Monogram

Dřevaři
olej na plátně, 68 x 55, 5 cm, rámováno, malba silně poškozena, krakeláž, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:15:00
Číslo položky: 8748
Poslední dražitel: 8358

Zima na venkově
kombinovaná technika na kartonu, 32 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8768
Poslední dražitel: 10068

Kuřil Vlastimil (1893 - ?)

olej na plátně, 54, 5 x 74 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8773
Poslední dražitel: 10068

Nesignováno

Zámecké schody
olej na plátně, 61 x 45 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8760
Poslední dražitel: 9367

olej plátno na kartonu, 41 x 53, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1934, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:10:00