Zima na Vysočině kombinovaná technika na kartonu, 40, 5 x 61 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1969,
OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Portrét dívky olej na plátně, 51, 5 x 39, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Tůňka olej na kartonu, 50 x 60, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen,
Zima na venkově kombinovaná technika na kartonu, 32 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, 1. pol. 20. století
Krajina olej na plátně, 54, 5 x 74 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Zámecké schody olej na plátně, 61 x 45 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Lesní zátiší olej plátno na kartonu, 41 x 53, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1934,