Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8741
Poslední dražitel: 9517

Benda Jan (1897 - 1967)

Malíř se svou modelkou
kombinovaná technika na papíře, 31 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:35:00
Číslo položky: 8721
Poslední dražitel: 10011

Nesignováno

Husy
olej na dřevě, 22 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  23:10:00
Číslo položky: 8685
Poslední dražitel: 9822

Musil Leopold (1920 - 1997)

Rybářské loďky (Rujana)
olej na sololitu, 57 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  23:00:00
Číslo položky: 8673
Poslední dražitel: 8122

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Trnky před zrcadlem
suchá jehla, 17 x 12 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  22:35:00
Číslo položky: 8825
Poslední dražitel: 9854

Barchovické údolí
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  22:25:00
Číslo položky: 8697
Poslední dražitel: 9929

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na kartonu, 68 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:35:00
Číslo položky: 8675
Poslední dražitel: 9774

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Plachetnice
olej na plátně, 52 x 73 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:30:00
Číslo položky: 8657
Poslední dražitel: 9549

Paseční kytice
olej na plátně, 65, 5 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, na zadní straně ověření od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:15:00
Číslo položky: 8715
Poslední dražitel: 9942

olej na překližce, 53 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8676
Poslední dražitel: 10000

Soukup

Makové pole
olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:50:00

do květnové aukce 2018