Číslo položky: 8635
Poslední dražitel: 10012

Časné jaro na Slubici
olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, nečitelně signováno LD, zezadu přípis, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:25:00
Číslo položky: 8815
Poslední dražitel: 9933

Nesignováno

Hudebníci
olej na plátně, 101 x 74, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:20:00
Číslo položky: 8724
Poslední dražitel: 10046

Ženíšek František (1849 - 1916)

Dáma se zrcátkem
olej na plátně, 46 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:15:00
Číslo položky: 8737
Poslední dražitel: 9935

Starý buk na hrázi
olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu přípis autora, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8774
Poslední dražitel: 10111

Nečitelně signováno

Lesní tůňka
olej na plátně, 67 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno s přípisem PD, datováno nečitelně 1893?
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8816
Poslední dražitel: 10140

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Krajina s jezerem
pastel na papíře, 32 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8822
Poslední dražitel: 9946

Hudeček František (1909 - 1990)

olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 53 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8615
Poslední dražitel: 9066

5 ilustračních kreseb
5 kusů barevných ilustračních kreseb, kombinovaná technika na papíře (tuš, akvarel), nerámováno, volně loženo, rozměry cca 20 x 22 cm, přímý dar od autora, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:10:00
Číslo položky: 8625
Poslední dražitel: 10005

Multrus Josef (1898 - 1957)

Hospodyně
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:55:00
Číslo položky: 8739
Poslední dražitel: 7023

olej na kartonu, 32 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč