Časné jaro na Slubici olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, nečitelně signováno LD, zezadu přípis, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dáma se zrcátkem olej na plátně, 46 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Starý buk na hrázi olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu přípis autora, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
5 ilustračních kreseb 5 kusů barevných ilustračních kreseb, kombinovaná technika na papíře (tuš, akvarel), nerámováno, volně loženo, rozměry cca 20 x 22 cm, přímý dar od autora, nesignováno, 2. pol. 20. století
Hospodyně olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní nálada olej na kartonu, 32 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen