Číslo položky: 8729
Poslední dražitel: 10037

Soukup

Makové pole
olej na kartonu, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:10:00
Číslo položky: 8623
Poslední dražitel: 9877

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Náves v Rohozné
olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:05:00
Číslo položky: 8624
Poslední dražitel: 8715

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Bělorodská dolina ve Vysokých Tatrách
olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8638
Poslední dražitel: 9958

Gymnázium v Kroměříži
suchá jehla, 13, 5 x 39, 5 cm, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8692
Poslední dražitel: 7598

Na Jizeře u Turnova
olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1940, zezadu potvrzení od autora
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8637
Poslední dražitel: 7713

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:00:00
Číslo položky: 8688
Poslední dražitel: 9463

Benátky
kvaš na papíře, 44, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8621
Poslední dražitel: 9876

Břízy
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:55:00
Číslo položky: 8301
Poslední dražitel: 8902

Augusta A.

kombinovaná technika na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8691
Poslední dražitel: 9261

Léto u Vokovic
olej plátno na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1940, zezadu potvrzení od autora
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:50:00