Číslo položky: 8640
Poslední dražitel: 9890

Emler František (1912 - 1992)

Rybník
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:45:00
Číslo položky: 8668
Poslední dražitel: 9569

Chagall Marc (1887 - 1985)

Anděl
barevná litografie, 34, 5 x 25, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8613
Poslední dražitel: 9989

Husáriková Jindra (* 1931)

Setkání
olej na plátně, 60 x 90, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:40:00
Číslo položky: 8687
Poslední dražitel: 9131

olej plátno na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8693
Poslední dražitel: 9926

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Studie lesa
olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, pravá část kartonu uříznuta (cca 1 cm), následně slepena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8616
Poslední dražitel: 9801

Drtikol František (1883 - 1961)

Skály
olej na sololitu, 18, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942, 5/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:35:00
Číslo položky: 8614
Poslední dražitel: 9872

Tání u Svobodných Hamrů
olej na kartonu, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:30:00
Číslo položky: 8620
Poslední dražitel: 8385

olej na plátně, 64, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno LH, datováno 1910, přiložena dobová pohlednice, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:20:00
Číslo položky: 8609
Poslední dražitel: 9775

Topoly
olej na sololitu, 18, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, 5/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:15:00
Číslo položky: 8619
Poslední dražitel: 9465

olej na plátně, 30, 5 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč