Malíř se svou modelkou kombinovaná technika na papíře, 31 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Pivoňky olej na plátně, 50 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století,
OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Kubistické zátiší kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Zátiší se sklenicí kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 38 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PH, datováno 1945
Hintersee bei Berchtesgaden kvaš na kartonu, 38 x 51, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století,