Číslo položky: 7732
Poslední dražitel: 9076

Balkánský chlapec
olej na kartonu, 35 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:25:00
Číslo položky: 7741
Poslední dražitel: 8940

olej na kartonu, 45 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7744
Poslední dražitel: 9065

Nečitelně signováno

Pivoňky
olej na plátně, 86 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7786
Poslední dražitel: 9122

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Ulička
olej na plátně, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7817
Poslední dražitel: 9079

Waldegg Franz (1888 - 1966)

olej na plátně, 98 x 119 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7779
Poslední dražitel: 9089

Svoboda Jaro (1901 - ?)

Krajina s povozem
olej na kartonu, 31, 5 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:15:00
Číslo položky: 7747
Poslední dražitel: 9066

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 70, 5 x 50, 5 cm, rámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:10:00
Číslo položky: 7781
Poslední dražitel: 9090

Svoboda Jaro (1901 - ?)

olej na kartonu, 50, 5 x 66, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7796
Poslední dražitel: 9101

Nečitelně signováno

olej plátno na dřevě, 26 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD (J. Kroupa?), 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:05:00
Číslo položky: 7773
Poslední dražitel: 9085

Na kraji lesa
olej na kartonu, 51, 5 x 62, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, karton zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:00:00