Číslo položky: 7719
Poslední dražitel: 8537

olej plátno na kartonu, 20, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:30:00
Číslo položky: 7812
Poslední dražitel: 8965

Vik Karel (1883 - 1964)

Zima na venkově
olej na kartonu, 46, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:15:00
Číslo položky: 7664
Poslední dražitel: 6788

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Krajina v noci
kvaš na papíře, 25, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:10:00
Číslo položky: 7303
Poslední dražitel: 8112

Kubíček Eduard

Piják
olej na plátně, 80 x 60 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:05:00
Číslo položky: 7813
Poslední dražitel: 8368

Monogram A. S.

olej na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem A. S. PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč