Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7812
Poslední dražitel: 8965

Vik Karel (1883 - 1964)

Zima na venkově
olej na kartonu, 46, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:15:00
Číslo položky: 7664
Poslední dražitel: 6788

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Krajina v noci
kvaš na papíře, 25, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:10:00
Číslo položky: 7303
Poslední dražitel: 8112

Kubíček Eduard

Piják
olej na plátně, 80 x 60 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:05:00
Číslo položky: 7813
Poslední dražitel: 8368

Monogram A. S.

olej na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem A. S. PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč