Číslo položky: 7659
Poslední dražitel: 9004

Nesignováno

Dívka s knihou
olej plátno na kartonu, 48, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nesignováno, zezadu přípis Vlast. Rada, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  21:40:00
Číslo položky: 7671
Poslední dražitel: 9012

Hudeček František (1909 - 1990)

Les
olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno LD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7678
Poslední dražitel: 8650

Mareš Josef (1888 - 1938)

Polní cesta
olej na kartonu, 33 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  21:35:00
Číslo položky: 7684
Poslední dražitel: 9022

Albich

Na Seině
kvaš na papíře, 29 x 41, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  21:25:00
Číslo položky: 7696
Poslední dražitel: 9030

Nesignováno

Krajina s koňským povozem
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  21:10:00
Číslo položky: 7697
Poslední dražitel: 9034

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Zátiší s kyticí
olej na kartonu, 66 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7708
Poslední dražitel: 8294

Monogram V. M.

Na ulici
olej na plátně, 39, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem V. M. PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  21:05:00
Číslo položky: 7707
Poslední dražitel: 8892

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Chalupy v zimě
olej na sololitu, 14, 5 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  21:00:00
Číslo položky: 7706
Poslední dražitel: 8891

Pohled z ateliéru na Labe s loděmi
kombinovaná technika na kartonu, 22, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:50:00
Číslo položky: 7651
Poslední dražitel: 9002

Sedící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 50, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:40:00