Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 7656
Poslední dražitel: 7857

Hlava Harlekýna
suchá jehla, 20, 8 x 14 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, pravý dolní roh přeložka, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  21:05:00
Číslo položky: 7655
Poslední dražitel: 8389

Ve věži
barevná litografie, 31 x 20 cm, nerámováno, volně loženo, 98/200, papír mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:55:00
Číslo položky: 7663
Poslední dražitel: 8395

Benátky
litografie, 9, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v dolní části žlutá skvrna, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:45:00
Číslo položky: 7719
Poslední dražitel: 8537

olej plátno na kartonu, 20, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:30:00

do květnové aukce 2018