Číslo položky: 7754
Poslední dražitel: 9058

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dvůr JZD ve Světlé
olej na překližce, 38 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:15:00
Číslo položky: 7838
Poslední dražitel: 9117

Mathauser Jaroslav (1881 - 1965)

olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 3 150 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7753
Poslední dražitel: 9056

Nowak Willi (1886 - 1977)

Koupání
kvaš na papíře, 26, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:10:00
Číslo položky: 7769
Poslední dražitel: 9011

Filla Emil (1882 - 1953)

Kentaur
lept, 8 x 9 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7837
Poslední dražitel: 9134

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

kombinovaná technika na kartonu, 45 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7768
Poslední dražitel: 9067

Bakla Emanuel (1878 - 1943)

Na Karlově mostě
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:05:00
Číslo položky: 7751
Poslední dražitel: 8819

Nečitelně signováno

Práce na poli
olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:00:00
Číslo položky: 7765
Poslední dražitel: 8803

Pokorný

Břízy
olej na kartonu, 50, 5 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7830
Poslední dražitel: 9134

Jízdní kolo
litografie, 21, 5 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  22:10:00
Číslo položky: 7735
Poslední dražitel: 8956

Zima na venkově
kombinovaná technika na papíře, 39 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  22:05:00