Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 7745
Poslední dražitel: 9065

Nesignováno

olej na kartonu, 34 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:45:00
Číslo položky: 7733
Poslední dražitel: 9060

Dívčí poloakt
pastel na papíře, 28 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, uprostřed kompozice přeložky, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1986
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:40:00
Číslo položky: 7778
Poslední dražitel: 9089

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Do mlýna
tuš na papíře, 7, 5 x 13, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7726
Poslední dražitel: 8498

olej na plátně, 26, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, nutno čistit, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:10:00
Číslo položky: 7748
Poslední dražitel: 8450

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  22:25:00
Číslo položky: 7749
Poslední dražitel: 9068

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 63 x 100 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  22:15:00
Číslo položky: 7750
Poslední dražitel: 8785

olej na kartonu, 33 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7716
Poslední dražitel: 7974

Gajdoš Rudolf (1908 - 1975)

Sedící dívčí akt
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  22:05:00
Číslo položky: 7731
Poslední dražitel: 6558

Malý Václav (1874 - 1935)

V zahradě
olej na kartonu, 32 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7728
Poslední dražitel: 8308

Beneš Vlastimil (1919 - 1981)

Sedící dívčí akt
akvarel na papíře, 51 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno monogramem B PD, na zadní straně signatura tužkou od autora, datováno 1946
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:50:00

do květnové aukce 2018