9 300 000 Kč

Číslo položky: 7827
Poslední dražitel: 9127

Peca Josef (1923 - 1982)

Sedící holčička
olej na plátně, 96 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1962
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  22:00:00
Číslo položky: 7824
Poslední dražitel: 9121

Podzim
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:50:00
Číslo položky: 7825
Poslední dražitel: 9149

Kučera Miroslav (1910 - ?)

Domky na Siberii
olej na plátně, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7826
Poslední dražitel: 9122

olej na plátně, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7834
Poslední dražitel: 8383

Trsek Vilém (1862 - 1937)

Portrét stařeny
olej na plátně, 60 x 46 cm, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:45:00
Číslo položky: 7822
Poslední dražitel: 9148

Kučera Miroslav (1910 - ?)

Krajina s Řípem
olej na plátně, 39 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:40:00
Číslo položky: 7835
Poslední dražitel: 8383

Trsek Vilém (1862 - 1937)

Portrét starce
olej na plátně, 60 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem V. T. PD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7740
Poslední dražitel: 6842

Lipnice
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou Járo Panuška PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:35:00
Číslo položky: 7742
Poslední dražitel: 9063

Nesignováno

Kuchyně 17. století v Antverpách
olej na kartonu, 35 x 41, 5 cm, rámováno, malba silně poškozena, krakeláž, nesignováno, na zadní straně kartonu přípis, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7758
Poslední dražitel: 9074

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:30:00