Číslo položky: 7797
Poslední dražitel: 8877

Nesignováno

Ševcovská dílna
olej na plechu, 36, 5 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:45:00
Číslo položky: 7807
Poslední dražitel: 9094

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Silnice s ovečkami
olej na plátně, 76 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, číslo katalogu 650, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:40:00
Číslo položky: 7823
Poslední dražitel: 9106

Nesignováno

Krajina při měsíci
olej na plátně, 28 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, zezadu papír s číslem z výstavy, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7777
Poslední dražitel: 8534

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 45 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoaláž, nesignováno, zezadu pečeť, zepředu kovový štítek G. Romney
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:35:00
Číslo položky: 7775
Poslední dražitel: 9101

Břízy
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:30:00
Číslo položky: 7776
Poslední dražitel: 8811

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 46, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoaláž, nesignováno, zepředu kovový štítek autora Balthasar Denner
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:25:00
Číslo položky: 7791
Poslední dražitel: 8533

Zhoř u Prahy
olej na kartonu, 35 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7810
Poslední dražitel: 8124

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Městečko u Křivoklátu
olej na kartonu, 37 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, číslo katalogu 999, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7805
Poslední dražitel: 8543

Tužínský Alois (1907 - ?)

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 17 x 21 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:20:00
Číslo položky: 7809
Poslední dražitel: 7848

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Německá Rybná
kombinovaná technika na papíře, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, papír zvlněn, zaskleno, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč