Číslo položky: 7795
Poslední dražitel: 9086

Zelenka

olej plátno na kartonu, 21 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:45:00
Číslo položky: 7770
Poslední dražitel: 8983

Stein V.

Zima na Staroměstské náměstí
olej na kartonu, 43, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:40:00
Číslo položky: 7794
Poslední dražitel: 9086

Zelenka

Podvečerní krajina s rybníkem
olej plátno na kartonu, 21 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7820
Poslední dražitel: 8902

Stein V.

Na uhelném trhu
olej na plátně, 46, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7757
Poslední dražitel: 9059

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Stromy u řeky
olej plátno na kartonu, 32 x 23 cm, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:35:00
Číslo položky: 7265
Poslední dražitel: 8816

Nečitelně signováno

olej na plátně, 68 x 95 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7755
Poslední dražitel: 6917

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

olej na sololitu, 31, 5 x 26 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:30:00
Číslo položky: 7771
Poslední dražitel: 9024

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Týnský chrám
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7803
Poslední dražitel: 8890

olej na kartonu, 21 x 25, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7756
Poslední dražitel: 8200

kombinovaná technika na kartonu, 33 x 14, 5 cm, nerámováno, karton a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1969 ?
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:20:00