Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7702
Poslední dražitel: 9035

Baburek Ladislav (1911 - 1973)

Klášter bl. Anežky (Praha)
olej na překližce, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dílo vystaveno v SVU Marold, datováno 1954
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:10:00
Číslo položky: 7676
Poslední dražitel: 9016

olej na plátně, 62 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:55:00
Číslo položky: 7675
Poslední dražitel: 8869

Trhy na Staroměstském náměstí
barevný lept, 32 x 38 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:50:00
Číslo položky: 7657
Poslední dražitel: 8719

Randa Karel (1912 - ?)

olej na plátně, 60 x 90 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:30:00
Číslo položky: 7644
Poslední dražitel: 7550

Zámek Nelahozeves
akvarel na papíře, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:20:00
Číslo položky: 7639
Poslední dražitel: 9010

Kajícnice
olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  23:00:00
Číslo položky: 7638
Poslední dražitel: 8245

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

V zahradě
olej na kartonu, 24, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  22:05:00
Číslo položky: 7633
Poslední dražitel: 8983

Vodník
barevná litografie, 32 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, číslováno nečitelně, datováno 1942
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  22:00:00
Číslo položky: 7720
Poslední dražitel: 9069

Podzim v lese
olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 53 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7630
Poslední dražitel: 8768

Podzim v Kameničkách
olej na kartonu, 43 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:55:00