Číslo položky: 7736
Poslední dražitel: 8114

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Pražský motiv
barevná litografie, 31, 5 x 35 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:30:00
Číslo položky: 7737
Poslední dražitel: 9022

Nečitelně signováno

Hospodská scéna
olej na dřevě, 27, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7734
Poslední dražitel: 8493

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Ovocné zátiší
barevná litografie, 40, 5 x 54, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:20:00
Číslo položky: 7788
Poslední dražitel: 9096

Štika Jaroslav (1906 - 1940)

Tanečnice
kombinovaná technika na papíře, 48 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem J. Š. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 7774
Poslední dražitel: 9086

Ženíšek Bedřich (1872 - 1930)

olej na kartonu, 25 x 37 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:15:00
Číslo položky: 7726
Poslední dražitel: 8498

olej na plátně, 26, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, nutno čistit, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:10:00
Číslo položky: 7746
Poslední dražitel: 7769

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s kyticí
akvarel na papíře, 32 x 43 cm, nerámováno, pasparta, papír a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:05:00
Číslo položky: 7748
Poslední dražitel: 8450

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  22:25:00
Číslo položky: 7749
Poslední dražitel: 9068

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 63 x 100 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  22:15:00
Číslo položky: 7750
Poslední dražitel: 8785

olej na kartonu, 33 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč