Číslo položky: 7675
Poslední dražitel: 8869

Trhy na Staroměstském náměstí
barevný lept, 32 x 38 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:50:00
Číslo položky: 7699
Poslední dražitel: 6536

Diblík František X. (1887 - 1955)

Ovocné zátiší
olej na sololitu, 18 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7677
Poslední dražitel: 9019

barevná litografie, výřez 50 x 40 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, přeložky, složky, papír zvlněn, místy skvrny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:35:00
Číslo položky: 7657
Poslední dražitel: 8719

Randa Karel (1912 - ?)

olej na plátně, 60 x 90 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:30:00
Číslo položky: 7700
Poslední dražitel: 8480

Faun
olej plátno na kartonu, 24 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7698
Poslední dražitel: 8241

Gabriel Karel (1891 - 1963)

Kostel ve Vraném
olej na plátně, 70, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:25:00
Číslo položky: 7644
Poslední dražitel: 7550

Zámek Nelahozeves
akvarel na papíře, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:20:00
Číslo položky: 7680
Poslední dražitel: 8793

Mareš Josef (1888 - 1938)

Praní prádla
olej na kartonu, 33 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7640
Poslední dražitel: 8046

Nečitelně signováno

Jahody
olej na plátně, 25 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:00:00
Číslo položky: 7639
Poslední dražitel: 9010

Kajícnice
olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  23:00:00