Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7682
Poslední dražitel: 7761

Nečitelně signováno

Portrét starce
olej na plátně, 52 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:30:00
Číslo položky: 7683
Poslední dražitel: 9021

Škrabánek František (1901 - 1971)

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:20:00
Číslo položky: 7722
Poslední dražitel: 8806

Zimní krajina s říčkou
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 38 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  22:15:00
Číslo položky: 7641
Poslední dražitel: 7693

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívka se džbánem
olej na kartonu, 69 x 49 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  22:05:00
Číslo položky: 7712
Poslední dražitel: 9065

Muzika František (1900 - 1974)

Larva XII
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:45:00
Číslo položky: 7669
Poslední dražitel: 9011

Krajina u řeky
olej na kartonu, 39 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:35:00
Číslo položky: 7674
Poslední dražitel: 6663

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Butte - Montmartre
tempera na papíře, 49 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, sklo poškozeno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7653
Poslední dražitel: 7702

Malý Jan (1898 - 1954)

Motiv z Vysočiny
olej na plátně, 74 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:25:00
Číslo položky: 7704
Poslední dražitel: 9036

Moravec Alois (1899 - 1987)

Rybník u Trhových Svinů
olej na plátně, 52 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7701
Poslední dražitel: 8993

Havel Vladimír (1904-?)

Cesta v úvozu
olej na plátně, 32 x 72 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:10:00