Číslo položky: 7666
Poslední dražitel: 8378

Nečitelně signováno

olej na plátně, 100, 5 x 74 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PH
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  20:20:00
Číslo položky: 7667
Poslední dražitel: 8179

A. Šmíd

Dívka v šátku
olej na plátně, 40, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7662
Poslední dražitel: 8062

tužka na papíře, 42 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  20:15:00
Číslo položky: 7647
Poslední dražitel: 8178

Horn Julius (1900 - ?)

Na kraji lesa
olej na plátně, 35 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  20:05:00
Číslo položky: 7623
Poslední dražitel: 7681

Malý Jan (1898 - 1954)

Zákoutí ve Velké Moravě
olej na kartonu, 51 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  22:55:00
Číslo položky: 7620
Poslední dražitel: 8924

Červen na Dřevíkově
olej na kartonu, 41 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. katalogu 191", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  22:30:00
Číslo položky: 7643
Poslední dražitel: 8362

Když kvetou jabloně
olej na kartonu, 33 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7621
Poslední dražitel: 8346

Mlhavá zima u Svobodných Hamrů
olej na kartonu, 39, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. katalogu 196", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  22:10:00
Číslo položky: 7632
Poslední dražitel: 8587

Mostar
olej na kartonu, 48, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 47 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  22:00:00
Číslo položky: 7642
Poslední dražitel: 8362

Lokomotivy
olej na plátně, 75 x 90, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč