Číslo položky: 7695
Poslední dražitel: 9029

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

Letní podvečer
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:40:00
Číslo položky: 7672
Poslední dražitel: 8850

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Mrazivý den
kvaš na papíře, 29 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:35:00
Číslo položky: 7673
Poslední dražitel: 9039

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

olej na plátně, 31, 5 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:30:00
Číslo položky: 7682
Poslední dražitel: 7761

Nečitelně signováno

Portrét starce
olej na plátně, 52 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7681
Poslední dražitel: 7720

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Zimní čas
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:20:00
Číslo položky: 7683
Poslední dražitel: 9021

Škrabánek František (1901 - 1971)

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7679
Poslední dražitel: 9018

Mareš Josef (1888 - 1938)

Vlčí máky
olej na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  20:10:00
Číslo položky: 7722
Poslední dražitel: 8806

Zimní krajina s říčkou
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 38 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  22:15:00
Číslo položky: 7641
Poslední dražitel: 7693

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívka se džbánem
olej na kartonu, 69 x 49 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  22:05:00
Číslo položky: 7712
Poslední dražitel: 9065

Muzika František (1900 - 1974)

Larva XII
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:45:00