9 300 000 Kč

Číslo položky: 7637
Poslední dražitel: 8979

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 22 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:55:00
Číslo položky: 7650
Poslední dražitel: 8367

olej na kartonu, 48 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7628
Poslední dražitel: 8352

Zakrytá řeka
olej na kartonu, 39, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:50:00
Číslo položky: 7627
Poslední dražitel: 9000

Na Dolním Dřevíkově
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:45:00
Číslo položky: 7629
Poslední dražitel: 8352

Rabas Václav (1885 - 1954)

olej na plátně, 49 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7626
Poslední dražitel: 8350

Philips Hermann August (1844 - 1927)

Květinářka
olej na plátně, 73 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD s přípisem Roma, na zadní straně potvrzení z výstavy pod číslem 2510, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:40:00
Číslo položky: 7631
Poslední dražitel: 8820

Mlýnský náhon
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 111 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:30:00
Číslo položky: 7625
Poslední dražitel: 8349

Smetana Jan (1918 - 1998)

Krajina za Prahou
olej na plátně, 70 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu autorův přípis, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:20:00
Číslo položky: 7635
Poslední dražitel: 8356

Třemošnice
olej na kartonu, 33, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu připis autora, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7636
Poslední dražitel: 8745

Motiv z Podřipska
olej na kartonu, 18, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, zezadu přípis autora, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:05:00