Číslo položky: 7716
Poslední dražitel: 7974

Gajdoš Rudolf (1908 - 1975)

Sedící dívčí akt
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  22:05:00
Číslo položky: 7731
Poslední dražitel: 6558

Malý Václav (1874 - 1935)

V zahradě
olej na kartonu, 32 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7728
Poslední dražitel: 8308

Beneš Vlastimil (1919 - 1981)

Sedící dívčí akt
akvarel na papíře, 51 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno monogramem B PD, na zadní straně signatura tužkou od autora, datováno 1946
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:50:00
Číslo položky: 7738
Poslední dražitel: 8427

Na kraji lesa
olej na plátně, 20, 5 x 29 cm, rámováno, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:40:00
Číslo položky: 7729
Poslední dražitel: 8952

Kočovníci
kombinovaná technika na papíře, 27 x 38 cm, sign. tužkou O. Blažíček PD, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, datováno 1952
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:35:00
Číslo položky: 7689
Poslední dražitel: 8675

olej na kartonu, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:25:00
Číslo položky: 7710
Poslední dražitel: 9045

Odpolední siesta
olej na plátně, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7718
Poslední dražitel: 8413

olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7727
Poslední dražitel: 9056

Vřesoviště
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7691
Poslední dražitel: 8000

Motiv z Vysočiny
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:20:00