Číslo položky: 7730
Poslední dražitel: 9054

Hurt Josef (1881 - 1945)

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 52 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:40:00
Číslo položky: 7669
Poslední dražitel: 9011

Krajina u řeky
olej na kartonu, 39 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:35:00
Číslo položky: 7674
Poslední dražitel: 6663

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Butte - Montmartre
tempera na papíře, 49 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, sklo poškozeno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7653
Poslední dražitel: 7702

Malý Jan (1898 - 1954)

Motiv z Vysočiny
olej na plátně, 74 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:25:00
Číslo položky: 7704
Poslední dražitel: 9036

Moravec Alois (1899 - 1987)

Rybník u Trhových Svinů
olej na plátně, 52 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7705
Poslední dražitel: 9036

Monogram V. B.

Stojící dívčí akt
tužka na papíře, 58 x 44 cm, rámováno, pasparta, v horní části přeložky, signováno monogramem V. B. LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:20:00
Číslo položky: 7703
Poslední dražitel: 8887

Alekov Napoleon Valentin

Bárka
olej na kartonu, 35 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:15:00
Číslo položky: 7701
Poslední dražitel: 8993

Havel Vladimír (1904-?)

Cesta v úvozu
olej na plátně, 32 x 72 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  21:10:00
Číslo položky: 7702
Poslední dražitel: 9035

Baburek Ladislav (1911 - 1973)

Klášter bl. Anežky (Praha)
olej na překližce, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dílo vystaveno v SVU Marold, datováno 1954
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7676
Poslední dražitel: 9016

olej na plátně, 62 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2015  20:55:00