Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 7752
Poslední dražitel: 7772

Malý Jan (1898 - 1954)

olej na kartonu, 50, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:50:00
Číslo položky: 7770
Poslední dražitel: 8983

Stein V.

Zima na Staroměstské náměstí
olej na kartonu, 43, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:40:00
Číslo položky: 7820
Poslední dražitel: 8902

Stein V.

Na uhelném trhu
olej na plátně, 46, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7265
Poslední dražitel: 8816

Nečitelně signováno

olej na plátně, 68 x 95 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:35:00
Číslo položky: 7755
Poslední dražitel: 6917

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

olej na sololitu, 31, 5 x 26 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:30:00
Číslo položky: 7735
Poslední dražitel: 8956

Zima na venkově
kombinovaná technika na papíře, 39 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  22:05:00
Číslo položky: 7827
Poslední dražitel: 9127

Peca Josef (1923 - 1982)

Sedící holčička
olej na plátně, 96 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1962
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  22:00:00
Číslo položky: 7824
Poslední dražitel: 9121

Podzim
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:50:00
Číslo položky: 7826
Poslední dražitel: 9122

olej na plátně, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7742
Poslední dražitel: 9063

Nesignováno

Kuchyně 17. století v Antverpách
olej na kartonu, 35 x 41, 5 cm, rámováno, malba silně poškozena, krakeláž, nesignováno, na zadní straně kartonu přípis, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:35:00

do květnové aukce 2018