Číslo položky: 7819
Poslední dražitel: 8310

V přírodě
lept, 23 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:20:00
Číslo položky: 7833
Poslední dražitel: 9113

Holeček Jaroslav (1902 - 1957)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 65 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7804
Poslední dražitel: 9093

Beneš Karel (1881 - 1941)

Hamry od lázní u Hlinska
olej na kartonu, 34 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:10:00
Číslo položky: 7821
Poslední dražitel: 8554

Horn Julius (1900 - ?)

Ve žních
olej na plátně, 96 x 96 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, přiložen původní nákupní doklad z roku 1944
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7832
Poslední dražitel: 9113

Nečitelně signováno

Dům u řeky
olej na dřevě, 14 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7815
Poslední dražitel: 8550

Zlatá ulička
olej na kartonu, 70 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:05:00
Číslo položky: 7793
Poslední dražitel: 8434

akvarel na papíře, 35 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:00:00
Číslo položky: 7818
Poslední dražitel: 9103

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Nový Hrozenkov
olej na překližce, 33 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7752
Poslední dražitel: 7772

Malý Jan (1898 - 1954)

olej na kartonu, 50, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:50:00
Číslo položky: 7811
Poslední dražitel: 8430

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Zátiší polních květin
olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč