Číslo položky: 7634
Poslední dražitel: 8356

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Divka s květinami
olej na plátně, 81 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  21:55:00
Číslo položky: 7619
Poslední dražitel: 8626

Vřesoviště
olej na plátně, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  21:50:00
Číslo položky: 7622
Poslední dražitel: 6779

Motiv z Albánie
olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7624
Poslední dražitel: 8349

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Lesní paseka v ranním oparu
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  21:45:00
Číslo položky: 7618
Poslední dražitel: 7693

Zima na venkově
olej na plátně, 101 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  21:40:00
Číslo položky: 7654
Poslední dražitel: 7917

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Lesní říčka
olej na plátně, 50 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  21:20:00
Číslo položky: 7670
Poslední dražitel: 8892

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Polom
olej na kartonu, 17 x 23 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7656
Poslední dražitel: 7857

Hlava Harlekýna
suchá jehla, 20, 8 x 14 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, pravý dolní roh přeložka, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  21:05:00
Číslo položky: 7655
Poslední dražitel: 8389

Ve věži
barevná litografie, 31 x 20 cm, nerámováno, volně loženo, 98/200, papír mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:55:00
Číslo položky: 7663
Poslední dražitel: 8395

Benátky
litografie, 9, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v dolní části žlutá skvrna, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  20:45:00