Číslo položky: 7715
Poslední dražitel: 8670

Nesignováno

Mniši
olej na kartonu, 21 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozena, malba poškozena, krakeláž, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:25:00
Číslo položky: 7785
Poslední dražitel: 9093

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Kočovníci
olej na kartonu, 23, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7688
Poslední dražitel: 8918

litografie na papíře, 40, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1994
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:15:00
Číslo položky: 7780
Poslední dražitel: 9090

Svoboda Jaro (1901 - ?)

Podhorská krajina
olej na kartonu, 40 x 50 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7784
Poslední dražitel: 9093

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 36 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, vymyté lazury, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:10:00
Číslo položky: 7798
Poslední dražitel: 8731

Babí léto
jednobarevná litografie, 17, 5 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 7686
Poslední dražitel: 9023

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Červená jablka a láhev
pastel na papíře, 26, 5 x 40 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:05:00
Číslo položky: 7787
Poslední dražitel: 9094

Štika Jaroslav (1906 - 1940)

Tanečnice
kombinovaná technika na papíře, 48 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části skvrny, signováno monogramem J. Š. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:00:00
Číslo položky: 7652
Poslední dražitel: 7983

Nečitelně signováno

Piják
olej na plátně, 43 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, nesignováno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  22:15:00
Číslo položky: 7709
Poslední dražitel: 6296

Kitzler Josef (1891 - ?)

Baletky
olej na překližce, 50 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2015  21:50:00