9 300 000 Kč

Číslo položky: 7729
Poslední dražitel: 8952

Kočovníci
kombinovaná technika na papíře, 27 x 38 cm, sign. tužkou O. Blažíček PD, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, datováno 1952
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:35:00
Číslo položky: 7689
Poslední dražitel: 8675

olej na kartonu, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:25:00
Číslo položky: 7710
Poslední dražitel: 9045

Odpolední siesta
olej na plátně, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7718
Poslední dražitel: 8413

olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7727
Poslední dražitel: 9056

Vřesoviště
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7691
Poslední dražitel: 8000

Motiv z Vysočiny
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:20:00
Číslo položky: 7692
Poslední dražitel: 7087

Skalka v lese - Písek
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7711
Poslední dražitel: 8487

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Písař
tuš na papíře, ilustrace, 16, 5 x 10, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem A. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7714
Poslední dražitel: 9043

Nesignováno

Portrét ženy s dítětem
olej na plátně, 50, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutý lak, nesignováno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7713
Poslední dražitel: 9042

Mořské pobřeží s chobotnicí
kvaš na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:00:00