9 300 000 Kč

Číslo položky: 7665
Poslední dražitel: 9009

Váchal Josef (1884 - 1969)

Korzáři
barevný dřevoryt, 21 x 21 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD a v kameni LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 45 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  21:05:00
Číslo položky: 7661
Poslední dražitel: 8762

Na Radlíně u Heřmanova Městce
olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  20:55:00
Číslo položky: 7645
Poslední dražitel: 7124

Karlův most v zimě
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v pravé dolní části protrženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  20:50:00
Číslo položky: 7668
Poslední dražitel: 8066

Wierer Alois (1878 - 1945)

Galantní scéna
olej na dřevě, 27 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2.pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  20:45:00
Číslo položky: 7646
Poslední dražitel: 8364

Dědina Jan (1870 - 1955)

Na pláži
akvarel na papíře, 43 x 25 cm, rámováno, rám mírně pokšozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2015  20:40:00
Číslo položky: 7660
Poslední dražitel: 8552

Nesignováno

Nádraží v Podbabě
olej na plátně, 49, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7623
Poslední dražitel: 7681

Malý Jan (1898 - 1954)

Zákoutí ve Velké Moravě
olej na kartonu, 51 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  22:55:00
Číslo položky: 7620
Poslední dražitel: 8924

Červen na Dřevíkově
olej na kartonu, 41 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. katalogu 191", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  22:30:00
Číslo položky: 7643
Poslední dražitel: 8362

Když kvetou jabloně
olej na kartonu, 33 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7621
Poslední dražitel: 8346

Mlhavá zima u Svobodných Hamrů
olej na kartonu, 39, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. katalogu 196", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015  22:10:00