Číslo položky: 7692
Poslední dražitel: 7087

Skalka v lese - Písek
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:20:00
Číslo položky: 7711
Poslední dražitel: 8487

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Písař
tuš na papíře, ilustrace, 16, 5 x 10, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem A. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7714
Poslední dražitel: 9043

Nesignováno

Portrét ženy s dítětem
olej na plátně, 50, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutý lak, nesignováno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7713
Poslední dražitel: 9042

Mořské pobřeží s chobotnicí
kvaš na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  21:00:00
Číslo položky: 7801
Poslední dražitel: 9104

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Zimní odpoledne - Vysočina
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:50:00
Číslo položky: 7783
Poslední dražitel: 9092

Svoboda Jaro (1901 - ?)

Vesnický dvůr
olej na kartonu, 50 x 66 cm, nerámováno, volně loženo, po okrajích karton poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:40:00
Číslo položky: 7782
Poslední dražitel: 9091

Svoboda Jaro (1901 - ?)

olej na plátně, 53 x 72 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:35:00
Číslo položky: 7800
Poslední dražitel: 9104

Nesignováno

Čtení dopisu
olej na plátně, 30 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7693
Poslední dražitel: 8423

Horký František (1879 - 1953)

Kupky sena
olej na kartonu, 39 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2015  20:30:00
Číslo položky: 7717
Poslední dražitel: 8300

Nesignováno

Voják
olej na kartonu, 90 x 66 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, karton zvlněn, malba místy odpadá, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč