9 300 000 Kč

Číslo položky: 7816
Poslední dražitel: 9115

Zeyer Jan Angelo (1878 - 1945)

Pohled na Prahu I.
akvarel na papíře, 67 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  21:00:00
Číslo položky: 6576
Poslední dražitel: 8478

Moos Friedrich (1822 - 1895)

Květiny
olej na dřevě, 23, 5 x 18 cm, nerámováno, malba silně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:55:00
Číslo položky: 7723
Poslední dražitel: 9049

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Plachetnice
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:45:00
Číslo položky: 7508
Poslední dražitel: 8930

Mžyk Josef (* 1944)

Dívčí poloakt
barevná litografie, 48 x 37, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 55/100, signováno PD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7378
Poslední dražitel: 8880

Váchal Josef (1884 - 1969)

Exlibris Dr. Jaromír Malý
barevný dřevoryt, 18 x 12 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, volně loženo, signováno v kameni LD, tužkou PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7743
Poslední dražitel: 9063

Nesignováno

Galantní scena
akvarel, kvaš, běloba na papíře, 26, 5 x 47 cm, rámováno, rám poškozen, malba a papír mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7745
Poslední dražitel: 9065

Nesignováno

olej na kartonu, 34 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7808
Poslední dražitel: 8867

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Na kraji lesa
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7733
Poslední dražitel: 9060

Dívčí poloakt
pastel na papíře, 28 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, uprostřed kompozice přeložky, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1986
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.9.2015  20:40:00
Číslo položky: 7778
Poslední dražitel: 9089

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Do mlýna
tuš na papíře, 7, 5 x 13, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč