Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 7007
Poslední dražitel: 8384

Pohled na statek
olej na plátně, 72 x 95 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:30:00
Číslo položky: 7008
Poslední dražitel: 8330

Emler František (1912 - 1992)

kombinovaná technika na papíře, 40, 5 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6998
Poslední dražitel: 8367

Černý Karel (1910 - 1960)

olej na plátně, 62 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PN, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dívka na obrazu je dodavatelkou tohoto díla do dražby
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  23:35:00
Číslo položky: 6973
Poslední dražitel: 8107

Kůrka V.

Chalupa na Šumavě
olej na sololitu, 39 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 6982
Poslední dražitel: 8351

Strützel Otto (1855-1930)

Oráč
olej na plátně, 115 x 150 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7005
Poslední dražitel: 8300

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7009
Poslední dražitel: 8303

olej na plátně, 90 x 115 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:50:00
Číslo položky: 7006
Poslední dražitel: 8377

Venkovský statek
olej na plátně, 67 x 102 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:45:00
Číslo položky: 6989
Poslední dražitel: 8366

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Benátské novinky
olej na plátně, 69 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:35:00
Číslo položky: 6975
Poslední dražitel: 7637

Multrus Josef (1898 - 1957)

Kostel
olej na kartonu, 41 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 19 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:25:00

do květnové aukce 2018