Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7054
Poslední dražitel: 8116

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 75, 5 x 130, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 78 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  22:05:00
Číslo položky: 7068
Poslední dražitel: 8410

Multrus Josef (1898 - 1957)

Švadlenka
olej na plátně, 38 x 32 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 26 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 7058
Poslední dražitel: 8403

Multrus Josef (1898 - 1957)

V interiéru
olej na plátně, 52 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:45:00
Číslo položky: 7083
Poslední dražitel: 8403

Večerní nálada na tůni u Chvatěrub
olej na překližce, 32 x 26 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, čištěno, signováno PD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7071
Poslední dražitel: 5835

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Horská krajina
pastel na papíře, 50 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:40:00
Číslo položky: 7060
Poslední dražitel: 8041

Nelahozeves u jihovýchodní strany
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:35:00
Číslo položky: 7056
Poslední dražitel: 8385

Štolovský Josef (1879 - 1936)

olej na plátně, 74 x 94 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:20:00
Číslo položky: 7059
Poslední dražitel: 8386

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 39 x 73 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7041
Poslední dražitel: 8374

Slovenská krajina
olej na kartonu, 67 x 100 cm, rámováno, rám, malba a karton poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:15:00
Číslo položky: 7057
Poslední dražitel: 6557

Paříž
suchá jehla, lept, 14 x 28 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:10:00