Číslo položky: 7069
Poslední dražitel: 8197

U pramene
olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 7035
Poslední dražitel: 7538

Koroptve
olej na kartonu, 28 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:00:00
Číslo položky: 7070
Poslední dražitel: 8198

Cikánka
olej na kartonu, 40, 5 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD a LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7050
Poslední dražitel: 8393

kvaš na papíře, 44, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD tužkou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:45:00
Číslo položky: 7062
Poslední dražitel: 7375

Kojakov u Roháčova
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 7063
Poslední dražitel: 8193

Antonín Machek - okruh autora

Portrét holčičky
olej na plátně, 39 x 31 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části uprostřed protrženo cca 1 cm, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7061
Poslední dražitel: 8192

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 7049
Poslední dražitel: 8183

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 70, 5 x 100 cm, rámováno, nový rám, malba poškozena, místy odpadá, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:30:00
Číslo položky: 7052
Poslední dražitel: 8186

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Zámecká zahrada
olej na kartonu, 51, 5 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:05:00
Číslo položky: 7048
Poslední dražitel: 7977

Moravec Alois (1899 - 1987)

V Netolicích
olej na sololitu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:00:00