Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 7124
Poslední dražitel: 7723

Waldhauser Antonín (1835 - 1913)

Stromy
kombinovaná technika na papíře, 13 x 8 cm, rámováno, rám, malba a papír poškozeny, zaskleno, signováno monogramem A. W. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:50:00
Číslo položky: 7099
Poslední dražitel: 8325

Dívčí poloakt
olej na plátně, 42, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:45:00
Číslo položky: 7102
Poslední dražitel: 8369

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 050 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7120
Poslední dražitel: 8197

Makové pole
olej na plátně, 34, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám signováno LD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7115
Poslední dražitel: 7986

Nečitelně signováno (Karel Liebscher - okruh autora)

olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signatura původně odstraněna, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:40:00
Číslo položky: 7127
Poslední dražitel: 8458

Nečitelně signováno

V přístavu
olej na dřevě, 15, 5 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7096
Poslední dražitel: 8360

Lesní tůňka
olej na plátně, 34 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:35:00
Číslo položky: 7116
Poslední dražitel: 8182

Monogram K. Š.

Chalupa
olej na kartonu, 40, 5 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7122
Poslední dražitel: 7722

Staročeské chalupy u Náchoda
kombinovaná technika na papíře, 10, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám, papír a malba poškozeny, značeno nečitelně monogramem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7123
Poslední dražitel: 7722

Stmívání
olej na dřevě, 10 x 14 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč