Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 7043
Poslední dražitel: 7958

Letadlo
litografie, 20 x 28, 5 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1980, 76/200
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 7028
Poslední dražitel: 8365

Bělský František V. (1884 - 1968)

Kopretiny
olej na plátně, 74 x 95 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:55:00
Číslo položky: 7046
Poslední dražitel: 7603

Diblík František X. (1887 - 1955)

Chryzantémy
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:50:00
Číslo položky: 7045
Poslední dražitel: 8376

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Hrádek nad Vrchlicí v Kutné Hoře
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozená, zašpiněná, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 7039
Poslední dražitel: 8372

Mrazivý den
kvaš na papíře, 45 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:25:00
Číslo položky: 7027
Poslední dražitel: 7595

Sběr úrody
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  22:10:00
Číslo položky: 7033
Poslední dražitel: 8402

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na kartonu, 47, 5 x 68, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7011
Poslední dražitel: 8377

Pohled z Podlesí k Devíti skalám
olej na plátně, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 7023
Poslední dražitel: 5813

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7034
Poslední dražitel: 7814

Husáriková Jindra (* 1931)

Seance
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  21:55:00

do červnové aukce 2018