Číslo položky: 6934
Poslední dražitel: 7947

Uher Karel (1891 - ?)

Pražské zákoutí
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 6940
Poslední dražitel: 7958

Grabwinkler Peter (1885 - 1943)

Stromy u rybníka
kombinovaná technika na papíře, 30 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:55:00
Číslo položky: 6942
Poslední dražitel: 7952

Venkovské stavení
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6932
Poslední dražitel: 7945

Kučera Alois (1905 - 1962)

Výlov ryb
olej na plátně, 85 x 60 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 6935
Poslední dražitel: 7947

olej na kartonu, 48 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:25:00
Číslo položky: 6930
Poslední dražitel: 7944

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

olej na kartonu, 69 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:15:00
Číslo položky: 6933
Poslední dražitel: 7946

Havlata Karel (1885 - 1957)

Borovice
olej na kartonu, 65 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6931
Poslední dražitel: 7944

Majer Antonín (1882 - 1963)

Letní nálada
olej na plátně, 55 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:00:00
Číslo položky: 6918
Poslední dražitel: 8055

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  23:00:00
Číslo položky: 6926
Poslední dražitel: 8251

Odpoledne na Sázavě
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 53 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  22:30:00