Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 6988
Poslední dražitel: 8350

kvaš na papíře, 31 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:25:00
Číslo položky: 6961
Poslední dražitel: 8345

Předjaří u Blatin
olej na kartonu, 39, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 6968
Poslední dražitel: 8350

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 60 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:50:00
Číslo položky: 6994
Poslední dražitel: 7988

Chalupy v zimě
olej na plátně, 68 x 95 cm, rámováno, rám poškozen, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  22:10:00
Číslo položky: 6997
Poslední dražitel: 7990

olej na kartonu, 28, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7001
Poslední dražitel: 8370

Kotas Jaroslav (1909 - 1981)

Na náměstí Bastilly
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 6999
Poslední dražitel: 8368

olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:50:00
Číslo položky: 6949
Poslední dražitel: 8334

Krkonoše
olej na kartonu, 56 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 6959
Poslední dražitel: 7963

Rieder C. (1840 - 1905)

Horské jezero
olej na plátně, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6954
Poslední dražitel: 8158

Chalupy v zimě
olej na plátně, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:05:00

do červnové aukce 2018