Chalupy v zimě olej na plátně, 68 x 95 cm, rámováno, rám poškozen, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní krajina olej na kartonu, 28, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen