Číslo položky: 6964
Poslední dražitel: 8347

Multrus Josef (1898 - 1957)

Hřbitov
olej plátno na kartonu, 37 x 44 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:15:00
Číslo položky: 6962
Poslední dražitel: 6049

Sedliský Ivan (1926 - 1999)

Ptáček
olej na sololitu, 28, 5 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:00:00
Číslo položky: 6994
Poslední dražitel: 7988

Chalupy v zimě
olej na plátně, 68 x 95 cm, rámováno, rám poškozen, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  22:10:00
Číslo položky: 6997
Poslední dražitel: 7990

olej na kartonu, 28, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7001
Poslední dražitel: 8370

Kotas Jaroslav (1909 - 1981)

Na náměstí Bastilly
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 6999
Poslední dražitel: 8368

olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:50:00
Číslo položky: 6960
Poslední dražitel: 7965

Lhota Josef (1895 - 1982)

Kočovníci
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:40:00
Číslo položky: 6996
Poslední dražitel: 7990

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Sedící dívka
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, přeložky, složky, zaskleno, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 150 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:30:00
Číslo položky: 6995
Poslední dražitel: 7988

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Portrét holčičky
pastel na papíře, 71 x 60 cm, rámováno, rám a pasparta poškozeny, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:25:00
Číslo položky: 6992
Poslední dražitel: 8163

Aron František (1895 - ?)

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:20:00