Číslo položky: 6948
Poslední dražitel: 7957

Nečitelně signováno

Pianistka
olej na plátně, 100 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části záplata, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 6945
Poslední dražitel: 7961

Kůrka V.

Předjaří u Blatin
olej na kartonu, 40 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:30:00
Číslo položky: 6953
Poslední dražitel: 7959

Kohout Alois (1891 - 1977)

olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6952
Poslední dražitel: 7959

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pohled na Pražský hrad
olej na překližce, 47 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:25:00
Číslo položky: 6990
Poslední dražitel: 7985

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Žně u Třeboně
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:05:00
Číslo položky: 6985
Poslední dražitel: 8283

Nesignováno

Na pastvě
olej na plátně, 52 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:15:00
Číslo položky: 6986
Poslední dražitel: 8159

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Motiv ze Stockholmu
olej na plátně, 35 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:10:00
Číslo položky: 6981
Poslední dražitel: 7979

Štolovský Josef (1879 - 1936)

V zahradě
olej na kartonu, 44 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:05:00
Číslo položky: 6928
Poslední dražitel: 7943

olej na plátně, 100 x 150 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 6943
Poslední dražitel: 7953

Galantní scéna
olej na kartonu, 45 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč