Číslo položky: 6980
Poslední dražitel: 8284

Chalupy v zimě
olej na plátně, 50 x 66 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 250 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 6987
Poslední dražitel: 8159

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Zátiší s růžemi
olej na plátně, 35 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6938
Poslední dražitel: 7950

olej na plátně, 92 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:50:00
Číslo položky: 6976
Poslední dražitel: 7912

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Denní doby - odpočinek v noci
barevná litografie fixovaná na kartonu, 101, 5 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:40:00
Číslo položky: 6978
Poslední dražitel: 7239

Mucha Alfons (1860 - 1939)

VIII. slet Všesokolský v Praze 1926
barevná litografie, 44, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, místy skvrny, zlaceno, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:30:00
Číslo položky: 6944
Poslední dražitel: 7954

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 29 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:25:00
Číslo položky: 6936
Poslední dražitel: 7948

Motyčka František (1904 - ?)

V lese
olej na kartonu, 51 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:15:00
Číslo položky: 6937
Poslední dražitel: 8038

Musatov Grigorij (1899 - 1941)

olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6941
Poslední dražitel: 7951

Lesní cesta
olej na plátně, 100 x 114 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6977
Poslední dražitel: 7976

Nesignováno (Karel Liebscher - okruh autora)

olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno (Adolf Liebscher - okruh autora), 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč