Výhled do kraje olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Odpoledne na Sázavě olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen