Číslo položky: 6929
Poslední dražitel: 8062

Odpolední siesta
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  22:30:00
Číslo položky: 6927
Poslední dražitel: 8242

Rabas Václav (1885 - 1954)

Rozkvetlý strom
olej na plátně, 93 x 72 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  22:15:00
Číslo položky: 6913
Poslední dražitel: 7867

Fremund Richard (1928 - 1969)

Francouzská kavárna
olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  22:10:00
Číslo položky: 6923
Poslední dražitel: 8249

olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  21:55:00
Číslo položky: 6925
Poslední dražitel: 8054

Zima na venkově
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 30 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6921
Poslední dražitel: 8299

Na statku
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  21:35:00
Číslo položky: 6922
Poslední dražitel: 7889

Ovocný trh
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  21:20:00
Číslo položky: 6908
Poslední dražitel: 8231

Dáma u moře
olej na kartonu, 21 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem "Ausz - Onival", datováno 1903, certifikát ověření pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  21:15:00
Číslo položky: 6914
Poslední dražitel: 7940

olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 6916
Poslední dražitel: 7934

Trsek Vilém (1862 - 1937)

Na poli
olej na kartonu, 40 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč