Číslo položky: 7094
Poslední dražitel: 7702

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Place de la Concorde
akvarel na papíře, 30 x 48 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 40 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:00:00
Číslo položky: 7093
Poslední dražitel: 7701

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

Vesnický motiv
olej na plátně, 35 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:55:00
Číslo položky: 7118
Poslední dražitel: 7719

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 56 x 41 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoláž, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 7081
Poslední dražitel: 8416

Zavázal František (1878 - ?)

olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 7082
Poslední dražitel: 6102

Vlk Ferdinand (1899 - ?)

Motiv z Řecka
olej na plátně, 45 x 60 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7106
Poslední dražitel: 7711

Nesignováno

olej na kartonu, 26, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, zepředu kovový štítek B. Havránek, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:25:00
Číslo položky: 7078
Poslední dražitel: 7691

Emler František (1912 - 1992)

olej plátno na kartonu, 24, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:20:00
Číslo položky: 7076
Poslední dražitel: 7690

Nečitelně signováno

Zima na venkově
olejna kartonu, 48 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:15:00
Číslo položky: 7072
Poslední dražitel: 7687

Borovice
olej na plátně, 65 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:10:00
Číslo položky: 7074
Poslední dražitel: 6592

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Polní kytice
olej na plátně, 63, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč