Abstraktní kompozice olej na dřevě, 47 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis od autora, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét dámy olej na plátně, 68 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoláž, zepředu na kovovém štítku A. Machek, 1. pol. 19. století