Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 7069
Poslední dražitel: 8197

U pramene
olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 7035
Poslední dražitel: 7538

Koroptve
olej na kartonu, 28 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:00:00
Číslo položky: 7070
Poslední dražitel: 8198

Cikánka
olej na kartonu, 40, 5 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD a LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7050
Poslední dražitel: 8393

kvaš na papíře, 44, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD tužkou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:45:00
Číslo položky: 7062
Poslední dražitel: 7375

Kojakov u Roháčova
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 7063
Poslední dražitel: 8193

Antonín Machek - okruh autora

Portrét holčičky
olej na plátně, 39 x 31 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části uprostřed protrženo cca 1 cm, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7061
Poslední dražitel: 8192

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 7049
Poslední dražitel: 8183

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 70, 5 x 100 cm, rámováno, nový rám, malba poškozena, místy odpadá, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  20:30:00
Číslo položky: 7040
Poslední dražitel: 8373

Vnitřek chrámu sv. Marka v Benátkách
olej na plátně, 90 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1913 přípisem na zadní straně vypínacího rámu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 260 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  22:30:00
Číslo položky: 7073
Poslední dražitel: 8396

Maringotka
olej na kartonu, 35, 5 x 41 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1908 - 09, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  22:15:00

do květnové aukce 2018