Číslo položky: 7104
Poslední dražitel: 8431

Zbraslavský Emil

Vesnické děti
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:00:00
Číslo položky: 7077
Poslední dražitel: 8430

Ve žních u Libořez
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  22:05:00
Číslo položky: 7085
Poslední dražitel: 8137

Tetřevčí tok v horách
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 7086
Poslední dražitel: 8210

Nesignováno

Žamberská cesta
olej na plátně, 98 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu nečitelné razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 38 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:55:00
Číslo položky: 7087
Poslední dražitel: 7989

Váchal Josef (1884 - 1969)

Madona s dítětem
barevný dřevoryt, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír po stranách mírně poškozen, signováno v kameni LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:50:00
Číslo položky: 7091
Poslední dražitel: 8433

Oliva Viktor (1861 - 1928)

olej na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7053
Poslední dražitel: 8407

Ilustrace
tuš, běloba na papíe, 15 x 11, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:40:00
Číslo položky: 7075
Poslední dražitel: 8201

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Zátiší s broskvemi
olej na plátně, 41, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:30:00
Číslo položky: 7065
Poslední dražitel: 8194

Monogram A. K.

Krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 32 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem A. K. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2014  21:25:00
Číslo položky: 7084
Poslední dražitel: 7746

Je t´aime
olej na plátně, 25 x 43, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno autorem zezadu, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč