Číslo položky: 6915
Poslední dražitel: 8295

olej na plátně, 34 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  21:00:00
Číslo položky: 6909
Poslední dražitel: 7929

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

V zátoce
akvarel na papíře, 26 x 36 cm, rámováno, rám, pasparta a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:50:00
Číslo položky: 6917
Poslední dražitel: 7512

Horská krajina
olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:45:00
Číslo položky: 6919
Poslední dražitel: 7931

Weran Karel (1887 - ?)

Zasněná
olej na plátně, 42, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 6920
Poslední dražitel: 8299

Venkovský rybník
olej na plátně, 30 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 6912
Poslední dražitel: 7931

Kozák Václav (1889 - 1969)

Venkovský rybník
olej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:20:00
Číslo položky: 6906
Poslední dražitel: 7927

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Galantní scéna
olej na kartonu, 48 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:10:00
Číslo položky: 6907
Poslední dražitel: 7927

Zátiší s koroptvemi
olej na překližce, 25 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč