Číslo položky: 7005
Poslední dražitel: 8300

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 7009
Poslední dražitel: 8303

olej na plátně, 90 x 115 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:50:00
Číslo položky: 7006
Poslední dražitel: 8377

Venkovský statek
olej na plátně, 67 x 102 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:45:00
Číslo položky: 6989
Poslední dražitel: 8366

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Benátské novinky
olej na plátně, 69 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:35:00
Číslo položky: 7004
Poslední dražitel: 8327

Horská krajina
olej na kartonu, 28 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6974
Poslední dražitel: 8354

Hlavsa

Na Karlově mostě
olej na plátně, 64, 5 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:25:00
Číslo položky: 6975
Poslední dražitel: 7637

Multrus Josef (1898 - 1957)

Kostel
olej na kartonu, 41 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 19 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6988
Poslední dražitel: 8350

kvaš na papíře, 31 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6983
Poslední dražitel: 8156

Straka Přemysl (1926 - 2003)

Torso
olej na plátně, 57 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno (zezadu štítek autora), 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:20:00
Číslo položky: 6972
Poslední dražitel: 7828

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Zimní neděle s havrany
kombinovaná technika na papíře, 33 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:10:00