Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 6977
Poslední dražitel: 7976

Nesignováno (Karel Liebscher - okruh autora)

olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno (Adolf Liebscher - okruh autora), 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:15:00
Číslo položky: 6934
Poslední dražitel: 7947

Uher Karel (1891 - ?)

Pražské zákoutí
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 6942
Poslední dražitel: 7952

Venkovské stavení
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:55:00
Číslo položky: 6935
Poslední dražitel: 7947

olej na kartonu, 48 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:25:00
Číslo položky: 6930
Poslední dražitel: 7944

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

olej na kartonu, 69 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  20:15:00
Číslo položky: 6918
Poslední dražitel: 8055

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  23:00:00
Číslo položky: 6926
Poslední dražitel: 8251

Odpoledne na Sázavě
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 53 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  22:30:00
Číslo položky: 6929
Poslední dražitel: 8062

Odpolední siesta
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6927
Poslední dražitel: 8242

Rabas Václav (1885 - 1954)

Rozkvetlý strom
olej na plátně, 93 x 72 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  22:15:00
Číslo položky: 6913
Poslední dražitel: 7867

Fremund Richard (1928 - 1969)

Francouzská kavárna
olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  22:10:00