Číslo položky: 7002
Poslední dražitel: 8170

Vacke Josef (1907 - 1987)

Velenická krajina
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 6961
Poslední dražitel: 8345

Předjaří u Blatin
olej na kartonu, 39, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 6971
Poslední dražitel: 7770

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

olej na kartonu, 42 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6965
Poslední dražitel: 6051

Sedliský Ivan (1926 - 1999)

Ptáček
olej na sololitu, 42 ,5 x 28 , 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  21:00:00
Číslo položky: 6968
Poslední dražitel: 8350

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 60 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:50:00
Číslo položky: 6969
Poslední dražitel: 7098

olej na plátně, 36 x 28, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:45:00
Číslo položky: 6970
Poslední dražitel: 7770

Emler František (1912 - 1992)

Zátiší se slunečnicemi a milenci
olej na plátně, 42, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6967
Poslední dražitel: 6812

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

pastelka na papíře, 41 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:30:00
Číslo položky: 6966
Poslední dražitel: 8349

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

V lese
olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:20:00
Číslo položky: 6963
Poslední dražitel: 8298

Emler František (1912 - 1992)

Venkovský kostelík
kombinovaná technika na papíře, 18, 5 x 39 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  20:15:00